Укр
Додати товари до бажаних
0
Мій кошик

Оплата і доставка

Доставка товару

Замовлені товари будуть доставлені Вам додому протягом 4-х робочих днів після затвердження замовлення з боку Магазину. Деякі товари можуть мати більш тривалий час доставки, ці дані вказані в описі товару.

Мінімальна вартість посилки 250 грн + вартість доставки. Якщо сума замовлення менше ніж 250 грн, Магазин залишає за собою право не виконувати замовлення. Ціни в каталозі вказані в гривнях. Ціни вказані з урахуванням ПДВ.
 

Варіанти доставки

  • Службою доставки "Нова Пошта", у т.ч. и кур'єром за адресою

Замовлені товари будуть доставлені Вам протягом 4-х будніх днів з моменту підтвердження замовлення зі сторони Магазину. Деякі товари можуть мати більші терміни доставки, про що Вас додатково зповістить менеджер.

 

Оплата замовлення

Для Вас доступні наступні варіанти оплати:

  • Передоплата на карту ПриватБанку

Замовлення буде взято в роботу тільки після зарахування коштів на картковий рахунок. В цьому випадку Ви економите на вартості наложеного платежу, проте термін доставки буде рахуватися з моменту зарахування коштів на картковий рахунок компанії.

  • Наложений платіж при доставці службою перевезень "Нова Пошта".

Сплачуєте за товар безпосередньо у відділенні Нової Пошти після огляду товару в присутності предстваника поштової компанії. Якщо Ви виявили, що товар пошкоджено або комплектація товару не повна після того, как отримали та оплатили посилку - претензії по комплектності та цілостності товару не приймаються. Вартість послуги наложеного платежу поштового оператора "Нова Пошта" вкладає 20 грн + 2% від вартості товару

Вгору